logotype

RC RACING Slovakia


Aukcie RC RACING Slovakia

Aukcie RC RACING SlovakiaKomunitný portál RC RACING Slovakia spustil aukčný systém pre predaj a nakupovanie modelárskych potrieb nielen pre jadzov RC modelov áut. Nový systém ponúka používateľom veľa možností. Prináša tak ako prvý, ďalšiu úzko-profilovanú funkčnosť pre modelárov na internete.

Používanie Aukcií RC RACING Slovakia je pre súkromné osoby neobmedzené a bezplatné. Pre firemných inzerentov ponúkame možnosť zverejňovania ponuky cez import za cenu určenú dohovorom na niektorom z kontaktov portálu RC RACING Slovakia.

Nakupovanie a predávanie tovaru cez Aukcie RC RACING Slovakia je možné ako spôsobom dražby tovaru (keď kupujúci posielajú v čase, keď je aukcia vystavená, svoje návrhy cien pre aukciu) alebo formou okamžitého nákupu "Kúp-teraz" (keď používateľ nechce/nemôže dražiť tovar ale kúpi priamo za pevne stanovenú cenu predajcom).

Aukcie sú triedené podľa kategórii. Hlavnú časť stromu kategórii tvorí zameranie pre RC autá a ich príslušenstvo a náhradné diely. Zvyšnú časť stromu kategórii tvoria ďalšie modely a modelárske potreby, príslušenstvo. Prehľad rozdelenia hlavných kategórii je v tabuľke:


Kategórie pre RC Autá Kategórie pre ďalšie modely a modelárske potreby
 • RC Autá
 • Motor, Pohonné časti
 • Akumulátory a nabíjačky
 • Palivá, Oleje a Mazivá
 • Elektronika a ovládače
 • Podvozok, Kolesá
 • Karosérie, Farby, Laky, Lepidlá, Nálepky
 • Hry, Simulátory, Literatúra, Software
 • RC lietadlá, Vrtulníky
 • RC Lode, Člny, Ponorky
 • RC Tanky, Bojová technika
 • RC Kamióny, Motorky
 • Modely, Modelárstvo
 • Ostatné

Registrovanie do aukčného systému pozostáva z dvoch krokov. Najskôr je potrebné si vytvoriť účet na portáli RC RACING Slovakia. Špeciálne upozorňujeme na nutnosť zadať Vašu primárnu e-mailovú adresu, ktorú kontrolujete minimálne raz do týždňa. Pomocou tejto e-mailovej adresy Vám doručíme kontakt na predajcu po vyhratí aukcie. Ďalším krokom je nutnosť doplniť kontaktné údaje ku svojmu kontu v časti Aukcie. Systém Vás sám vyzve na doplnenie kontaktných údajov, keď to bude potrebné. Je nutné uviesť pravdivé a aktuálne kontaktné údaje.

Aukčný systém Aukcie RC RACING Slovakia obsahuje aj prídavné rozširujúce funkčnosti pre uľahčenie používania. Vyskúšajte napríklad funkciu "Sledovať aukciu" (Aukciu do sledovania pridáte cez ikonku grafu v detaile aukcie). Po pridaní zvolenej aukcie do sledovania, sa zaradí do zoznamu Sledovanie a pri akejkoľvek zmene Vám systém pošle informačný e-mail, napríklad o novom návrhu ceny pre aukciu, upozornenie, že aukcia čoskoro skončí a podobne. Vy tak môžete počkať tesne pred ukončením aukcie a rozhodnúť sa potom, či pridáte Váš návrh alebo nie.

Dôležitým prvkom systému Aukcie RC RACING Slovakia je súbor hodnotení kupujúcich a predajcov. Hodnotenie môže pridať kupujúci predávajúcemu a naopak iba vtedy, keď sa stal kupujúci výhercom predajcovej aukcie. Nie je teda možné len tak prideľovať hodnotenia. Takýmto spôsobom sa dokáže označiť výborný predajca alebo spoľahlivý kupujúci a naopak označiť neseriózny používateľ.

Pridávanie aukcií je jednoduché a prehľadné. Pridať môžete celkom až 5 fotografií pričom tie sú rozdelené na Hlavnú fotku a 4 prídavné. V pridaní je aj definovanie kľúčových slov (celkom 5 slov oddelených čiarkou), ktoré výrazne zvyšujú na uvedené slová schopnosť vyhľadania ponuky. Popis predávanej položky je možné formátovať podobne ako vo Worde a tiež je možné používať HTML značky. Maximálna doba trvania aukcie je obmedzená na 6 mesiacov.

Systém aukcií je navrhnutý tak, aby bol jasný na používanie. Ak by sa však vyskytla nejaká pochybnosť, určite nájdete v pravom stĺpci boxík s pomocou. Ak by ste potrebovali pomoc, kliknite si v menu na "Pomoc" a tu nájdete obsiahli zoznam otázok a odpovede na ne, ktoré vysvetľujú takmer všetky základné otázky a popisujú funkčnosť celého systému.

Portál RC RACING Slovakia Vám želá príjemné nakupovanie a úspešné predávanie. Ďakujeme za Vašu dôveru.

RC racing Slovakia

Portál Rc Racing Slovakia je slovenská komunitná sieť, ktorá spája všetkých nadšencov, kluby a jazdcov RC Hobby nielen na Slovensku.

RCArena.sk

RCArena je verejná skupina ľudí, ktorí majú ako svoju záľubu závodné a rekreačné jazdenie RC modelov a RC automobilov v mierkach 1:12,1:18,1:24,1:28.

 

hcracing.sk

HC racing je verejná skupina ľudí, ktorí sa venúju mierkam large scale.

 

2017  RC racing Slovakia   Templaty by globbers