logotype

Rôzne

Pre-beta test skončil úspešne

VRC-Pro

Pre-beta test VRC-Pro bol dokončený. Všetky možné scenáre boli testované dôkladne v priebehu niekoľkých posledných týždňov. 3. mája, po mnohých mesiacoch testovania pneumatík, s pomocou skúsených nitro a elektrických pretekárov, sme dosiahli veľmi uspokojivú úroveň výkonnosti pneumatík a 'pocit' z jazdy.Teraz sa VRC-Pro vývojový tím pripravuje na beta test.

Big Scale Racing

Big Scale Racing

Pre daždivé dni som pre vás pripravil na stiahnutie demo nenáročnej arkádovej hry Big Scale Racing. Simuluje jazdu modelov v mierke 1:5 poháňaných benzínovým motorom.


Attachments:
Download this file (BigScaleRacing.zip)BigScaleRacing.zip[Big Scale Racing]11 kB

VirtualRC PRO - beta verzia je pred vydaním.

Virtual RC PRO

Februárový beta test bol odložený kvôli neočakávaným komplikáciám v dôsledku zmien v grafickom engine a aktualizácie obsahu. Ale už sú všetky hlavné problémy vyriešené a pripravuje sa vydanie beta verzie pre beta testerov.
Ak sa chcete dozvedieť podrobnosti o VirtualRC-Pro, pozrite si prezentačnú stranku VRC-PRO.
Zdroj: VirtualRC

RC racing Slovakia

Portál Rc Racing Slovakia je slovenská komunitná sieť, ktorá spája všetkých nadšencov, kluby a jazdcov RC Hobby nielen na Slovensku.

RCArena.sk

RCArena je verejná skupina ľudí, ktorí majú ako svoju záľubu závodné a rekreačné jazdenie RC modelov a RC automobilov v mierkach 1:12,1:18,1:24,1:28.

 

hcracing.sk

HC racing je verejná skupina ľudí, ktorí sa venúju mierkam large scale.

 

2017  RC racing Slovakia   Templaty by globbers