logotype

Správy

Promo na Masters.cz

Promo na Masters.czO záujmoch nášho portálu sa dozvedel Igor Vlahovič z portálu masters.cz. Na najväčšom portáli o RC hobby u susedov v Českej republike o nás napísal veľmi pozitívny článok, za čo mu veľmi ďakujeme. Tešíme sa, že nám ponúkol pomoc s realizovaním našich plánov a vložil do nás podporu v našom projekte.

RC Racing Slovakia má za svoj cieľ zjednotiť všetky RC kluby na Slovensku. Ako však spomína Igor Vlahovič, ide o veľmi ťažkú úlohu "Je to však velmi obtížné a hlavním cílem je sjednotit RC kluby na Slovensku do jednoho velkého projektu, kterým by měl být právě RC Racing Slovakia ..." Veríme však, že spoločne s Vašou podporou sa nám podarí zrealizovať tento veľký plán. Ľudí na Slovensku zaoberajúcich sa týmto hobby je málo a ešte menej je aktívnych jazdcov. Myšlienka veľkého jednotného portálu by nám pomohla všetkým zviditeľniť tento krásny šport a prilákať tak viac ľudí.

Portál masters.cz je prehľadný. Určite sa v ňom rýchlo zorientujete. V ľavej časti stránky nájdete pekne štrukturované menu s odkazmi na kategórie článkov. V strednej časti vidíte aktuálny obsah a v pravej časti určite neprehliadnite krátke správy. Portálu nechýba ani slušne rozbehnuté fórum so živou diskusiou. Autor článku Igor Vlahovič je aj našim registrovaným užívateľom a určite ho nájdete aj u nás vo fóre.

Článok RC Racing Slovakia - RC Hobby online portál z Masters.cz:

"Vraťme se zhruba o dva roky zpět do Brna. Konkrétně se jedná o zimní sezónu seriálu Xray Challenge Morava, která se zde v Brně jela v hale na Palackého Vrchu. Rád bych vám nyní připomněl jednoho závodníka, který byl pravidelným účastníkem tohoto závodu, vážil k nám cestu ze Slovenska a na koberci proháněl modely 1/10 a 1/18. Jednalo se o Josefa Polačíka. Velmi dobrý pilot a navíc byl vždy ve velmi dobré náladě. Prostě pohoda sama o sobě. Mnozí si na tohoto borce určitě vzpomenete ..."

Link na masters.cz nájdete vždy dole v pätičke nášho portálu.

Ďakujeme portálu masters.cz za článok.

RC racing Slovakia

Portál Rc Racing Slovakia je slovenská komunitná sieť, ktorá spája všetkých nadšencov, kluby a jazdcov RC Hobby nielen na Slovensku.

RCArena.sk

RCArena je verejná skupina ľudí, ktorí majú ako svoju záľubu závodné a rekreačné jazdenie RC modelov a RC automobilov v mierkach 1:12,1:18,1:24,1:28.

 

hcracing.sk

HC racing je verejná skupina ľudí, ktorí sa venúju mierkam large scale.

 

2017  RC racing Slovakia   Templaty by globbers