logotype

Výsledky


Výsledky - 2. Comorra Cup - 17.7.2011

1:10 4WD BuggyVýsledky 2.preteku Comorra Cup Buggy konaného v Komárne dňa 17.7.2010.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 .

Výsledky - 3.MSR 1:8 Buggy/Truggy - 9.7.2011

Pozrite sa na výsledky tretieho MSR preteku, ktorý sa konal v sobotu 9. júla vo Svätom Jure v kategórii 1:8 IC BUGGY a v kategóriach 1:8 E BUGGY a TRUGGY.


1:8 IC BuggyVýsledky z kategórie: 1:8 IC Buggy


1:8 E TruggyVýsledky z kategórie: 1:8 E Truggy


1:8 E BuggyVýsledky z kategórie:1:8 E BuggyZdroj: DirtRacing

Výsledky - 2.Slovenský pohár - 25.6.2011.

SPVýsledky 2.kola Slovenského pohára zo dňa 25.6.2011.


Výsledky kategórie:

3.InterTrack Offroad Challenge, 18.6.2011 - výsledky

 3.InterTrack Offroad Challenge, 18.6.2011

V sobotu 18. júna sa vo Svätom Jure konalo už tretie kolo medzinárodného klubového seriálu InterTrack Offroad Challenge 2011. Už na začiatku musím napísať že napriek predpovediam, počasie vyšlo na jedničku a účasť bola výborná.


IC BUGGY

V kategórii IC BUGGY skončil na prvom mieste Márk Zilinský z domáceho klubu DirtRacing, motor ho poslúchal na 100% a v polhodinovom finále zajazdil 43 kôl. Druhé miesto miesto s odstupom jedného kola získal Ondřej Kulhánek z klubu JK CarsTeam, a tretie miesto si naozaj famózne vybojoval Erik Margony z klubu ARC Slavkov, ktorý neštastne v 15.kole kúsok pred slučkou vybehol mimo dráhu a minul slučku časomiery čím stratil dôležité kolo, no napriek tomu to nevzdal a postupne sa prepracoval až do finálovej trojice.


IC TRUGGY

V kategórii IC TRUGGY to pekne ožilo, tridsaťminútovku vyhral Petr Olišar z klubu JK CarsTeam s počtom 41 kôl, druhé miesto si získal Rolan Feketevizi z domáceho klubu DirtRacing s odstupom jedného kola a bronzové miesto na pódiu patrilo Kryštofovi Prášilovi tiež z JK CarsTeamu s odstupom 4 kôl na víťaza.


E BUGGY

V kategórii E BUGGY súťažilo 7 pretekárov, 50 bodov do priebežného poradia za prvé miesto si už po druhýkrát odniesol Jiří Humpolec z klubu Bohemia Racing, druhé miesto si vybojoval Ján Valaštiak z domáceho klubu DirtRacing a tretie miesto získal Pavel Ryšavý z klubu RCA Žildochovice.


E TRUGGY

V kategórii E TRUGGY sa to tiež rozrástlo, v kvalifikáciach súťažilo 11 pretekárov ale nečakane zhorený regulátor nedovolil Mišovi Skubákovi ani kvalifikovať sa do finále. Dve finálovky z troch vyhral Roman Hradecký z klubu RC CarClan a jeho konto bodov sa rozrástlo o ďalších 50 bodov v celkovom poradí seriálu. Druhé miesto získal Pavel Ryšavý z klubu RCA Židlochovice, ktorému nevyšla posledná finálovka, ktorá dávala možnosť riadne premiešať umiestnenie. Tretie miesto si odniesol Antonín Polívka tiež z klubu RC CarClan.


Výsledky:


Zdroj: DirtRacing

RC racing Slovakia

Portál Rc Racing Slovakia je slovenská komunitná sieť, ktorá spája všetkých nadšencov, kluby a jazdcov RC Hobby nielen na Slovensku.

RCArena.sk

RCArena je verejná skupina ľudí, ktorí majú ako svoju záľubu závodné a rekreačné jazdenie RC modelov a RC automobilov v mierkach 1:12,1:18,1:24,1:28.

 

hcracing.sk

HC racing je verejná skupina ľudí, ktorí sa venúju mierkam large scale.

 

2017  RC racing Slovakia   Templaty by globbers