logotype

The Freescale Cup, Praha - 3.4.2012

TFC Praha 2012

ČVUT v Prahe hostila 3. apríla 2012 podujatie The Freescale Cup EMEA 2012. Na podujatí sa zúčastnili aj 3 tímy zo Slovenskej STU, ktoré postúpili z univerzitného kola. Na podujatí sa zúčastnilo viac ako 200 študentov zo Slovenska, Čiech, Francúzska, Nemecka, Ruska a ďalších krajín.


Slovensko prezentovali 3 tímy z STU:

Team T-1

  • Norbert Gál
  • Gabriel Hencze

Pure Drive

  • Dominik Mäsiar
  • Lukáš Minářík
  • Ján Koscelanský

Team 3,14

  • Andrej Bendžo
  • Marek Lászlo

Kvalifikácia

Po kvalifikácii postúpilo z 34 tímov iba 13. Naštastie tímu T-1 zo Slovenska sa to podarilo. Na druhý deň sa po diskusii a pripomienkách zo strany súťažiacich podarilo organizátorov presvedčiť a poskytli druhú šancu v podobe 2. kvalifikačného kola. Stalo sa neuveriteľné a ďalšie dva tímy zo Slovenska: Pure Drive a Team 3,14 skončili na prvých dvoch miestach. Do finále tak postupujú všetky tri.


Finálové jazdy

Po finálových jazdách sa podarilo tímu 3,14 skončiť so stratou iba niekoľkých milisekúnd na druhom mieste. Ďalší tím T-1 skončil na švrtom mieste. Bohužial tím Pure Drive mal smolu a kvôli neznámej poruche skončilo ich auto mimo dráhu.

Gratulujeme našim tímom a ďakujeme za krásne reprezentovanie!

Zdroj: Robotika.sk

RC racing Slovakia

Portál Rc Racing Slovakia je slovenská komunitná sieť, ktorá spája všetkých nadšencov, kluby a jazdcov RC Hobby nielen na Slovensku.

RCArena.sk

RCArena je verejná skupina ľudí, ktorí majú ako svoju záľubu závodné a rekreačné jazdenie RC modelov a RC automobilov v mierkach 1:12,1:18,1:24,1:28.

 

hcracing.sk

HC racing je verejná skupina ľudí, ktorí sa venúju mierkam large scale.

 

2018  RC racing Slovakia   Templaty by globbers